כך תשמרו על טריות הטבק שלכם

למרות שטבק נתפס עבור חלקנו כמוצר, חשוב לזכור שהוא למעשה צמח שעבר תהליך עיבוד. ככל הצמחים – גם לטבק יש תאריך תפוגה, ואותו ניתן להאריך במידה ונשמור עליו בתנאי אחסון אופטימליים. יש מגוון כלים העוזרים לנו לשמור על טריות ואיכות הטבק שלנו, ועליהם ידובר במאמר הבא. כך תשמרו על טריות הטבק שלכם!

כמה מילים על טבק

עוד לפני שהוא מגיע אל תוך הסיגריה המגולגלת שלנו, הטבק הוא למעשה מין של צמח שמקורו בדרום אמריקה. את העלים של הצמח מייבשים וקוצצים, לקבלת הטבק המוכר המשמש בתעשיית העישון. הטבק אינו משמש רק כחומר עישון, ויש כאלו המשתמשים בו גם לטובת לעיסה והרחה!

נרתיק טבק מאניטו

שמירה על טריות הטבק

גם לטבק יש תאריך תפוגה – ממש כמו צמחים אחרים שבהם אנו משתמשים למטרות כאלה ואחרות. שמירה על תנאי האחסון של הטבק תעזור להאריך את תפוגתו, וגם תמנע בעיות הקשורות למזיקים ועובש. נרתיק טבק איכותי הוא כלי חשוב לכל מי שמשתמש בטבק, מכיוון שהוא מעניק לו את הסביבה האופטימלית.

יתרונות נרתיק לטבק

נרתיק ייעודי לשמירת טבק מאפשר הגנה מפני הסביבה החיצונית, וזה מאפשר לנו לשמור על טבק שלנו טרי לאורך זמן. כמו כן, הנרתיקים המיוצרים לטובת אחסון טבק – מאפשרים תנאי לחות אופטימליים לטבק שלנו, שהרי הוא צריך להישמר בסביבה יבשה, אך לא יבשה מדי! למרות שאנשים רבים מאחסנים את הטבק שלהם בקופסת פלסטיק או שקית ניילון, מדובר בחומרים בעייתיים שעלולים לספוח אליהם חומרים פעילים מהטבק, ולכן להשפיע על איכותו.

נרתיק תיק תק מיני לטבק

שדרוג חווית העישון שלנו

נרתיק לטבק הוא לא רק כלי פרקטי, הוא גם משפר את חווית העישון שלנו, ועוזר לנו להיות מאורגנים יותר. כיום ניתן למצוא נרתיקים איכותיים ויוקרתיים לטבק, המשתלבים היטב במערך האקססוריז שלנו. חלק מהנרתיקים מאפשרים לנו לשמור בהם כלי עישון נוספים, וזה תורם לסדר ולארגון – מכיוון שאנו יודעים שכל מה שאנו צריכים נמצא במקום אחד.

הטבק שלנו משמש אותנו בצורה יומיומית, ועלינו להעניק לו את התנאים הטובים ביותר!

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

תגובות

גלילה למעלה

חברי פופה טבקו?

לרגל ההשקה נרשמים חינם ונהנים מ10%הנחה ומבצעים מטורפים!

התחברות
הרשמה

הרשמה דרך רשתות חבריות

או לחלופין

התחברות דרך רשתות חבריות

בחירה טובה! 😉

הידעת?

משלוח חינם ברכישה מעל 299 + קבלו קופון של 50ש''ח לקנייה הבאה ברכישה מעל 500 ❤️

היי!

עזרו לנו לשפר את השירות שלנו על ידי מענה על שאלון קצר

מה לדעתך ניתן לשפר באתר?

*שאלון זה הינו אנונימי